,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 16-1
 / oldal
 
 
2018-08-31 14:32:59

16. Versenytérkép

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Az "Eseménynaptár" rovatból, illetve innen is letölthető a versenytérkép.

http://www.maconka.hu/download.php?fileid=2763

A gyermekek áthelyezésére a mai igen kedvező II. tavi pontyfogó tapasztalatok adtak okot, s emellett itt kellemes a környezet is. Az Élmény-tó a múltkori fordulóban nem jól szerepelt, az előtározói pályát a törpék okán nem preferáltuk, az I. szigetbejárón pedig már kicsi a víz (annak ellenére, hogy láthatóan nagyon sok komoly hal van a felső részen akár 30-40 cm-es vízen is...).

BSHE

Válasz

2018-08-31 14:28:03

15. Vá[2]: Az ígéret szép szó, ....

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Kedves István!

El fog férni 26 horgász az I. szigeten?

Üdvözlettel:
Fábián József
... ha megtartjuk úgy jó.

Mivel megígértem, hogy ma jelzem mi várható a szektorbeosztásban, megteszem.

Ha a létszám jelentősen nem változik az utolsó napon, akkor a közösen elfogadott rotációs elvnek megfelelően:
- úszósok: hosszgát
- feeder: I. sziget
- method feeder: hosszgát, Nyári kikötő
- gyermekek: I. sziget bal

Plusz infó, hogy holnap a tervek szerint a fő tározótérben (is) pontytelepítésre kerül sor!

Üdvözlettel: Dérer I.
Kedves József!
Nem, ezért a versenytérkép szerinti módosítást alkalmaztuk.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2018-08-30 22:04:58

14. Vá: Az ígéret szép szó, ....

fajo Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2004-04-24 16:24:25

Kedves István!

El fog férni 26 horgász az I. szigeten?

Üdvözlettel:
Fábián József

... ha megtartjuk úgy jó.

Mivel megígértem, hogy ma jelzem mi várható a szektorbeosztásban, megteszem.

Ha a létszám jelentősen nem változik az utolsó napon, akkor a közösen elfogadott rotációs elvnek megfelelően:
- úszósok: hosszgát
- feeder: I. sziget
- method feeder: hosszgát, Nyári kikötő
- gyermekek: I. sziget bal

Plusz infó, hogy holnap a tervek szerint a fő tározótérben (is) pontytelepítésre kerül sor!

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2018-08-30 21:46:56

13. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 4. forduló
2018.09.01., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.08.30. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
2. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
3. Silkó László Hatvan method felnőtt (3) +1 PE
4. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
5. Széki Tibor Egyek method felnőtt (3)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
7. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (new)
8. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1) +1 PE (MV)
9. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (3)
10. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
11. Vircsik Attila Budapest feeder felnőtt (1)
12. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (1)
14. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3)
15. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
16. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (3) +1 PE
17. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (3) +1 PE
18. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
19. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
20. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
21. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (1)
22. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (2)
23. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (new)
24. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (3)
25. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (3)
26. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
27. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (3)
28. Jaczenkó Márk Márianosztra úszós felnőtt (new)
29. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (3)
30. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3) +1 PE
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
32. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (3)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (3)
34. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
35. Kovács Marcell Nagyoroszi úszós felnőtt (new)
36. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
37. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
38. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
39. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
40. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (3) +1 PE
41. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (3)
42. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
43. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
44. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (2) +1 PE
45. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (3)
46. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
47. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (3)
48. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (3)
49. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (3)
50. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
51. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (3) +1 PE
53. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (2)
54. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (3)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3) +2 PE
56. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (3)
57. Illés László Hatvan úszós felnőtt (3)
58. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (1)
59. Csampa György Mátraszele method felnőtt (3)
60. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
61. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (3) +1 PE
62. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (3) +1 PE
63. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (2)
64. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
65. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
66. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3) Free
67. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
68. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (3) +1 PE
69. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (3)
70. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (3) +1 PE
71. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (2)
72. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (-)
73. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3) +1 PE
74. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
75. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
76. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
77. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (3)
78. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)
79. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (-)
80. Kovács Márk Pécs feeder felnőtt (new)
81. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt (1)
82. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (3) +1 PE
83. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
84. Bagi Zoltán Jászberény method felnőtt (3)
85. Szekeres Tibor Nagykáta method felnőtt (1)
86. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (3)
87. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (3)
88. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (3) +1 PE
89. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt (3)
90. Tóth István Jászkisér method felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
43 method (4 szektor)
18 feeder (2 szektor)
21 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 2 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 18 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

Külön öröm számunkra, hogy a késői cikk és kiírás ellenére is a 2017. évi 4. forduló 55 versenyzője után - ismét idényrekordként - most 90 fő nevezett!

BSHE

Módosította: maconka / 2018-08-30 21:58:11 VálaszElőzmény

2018-08-30 20:47:40

12. Vá[2]: Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Kedves Maconka,

Számomra egy érdekes dologra hívnám fel a figyelmet.
A női versenyzőknél minimum 4 fő után jár egy serleg. Jelen esetben most csak 3 fő van tehát egy oklevéllel lesz dijazva a legjobb női horgász.
Értem én, hogy nem osztogatjuk a serleget megfelelő eredmény nélkül, ez így is van rendjén. Viszont azt nem értem, hogy az 1 fős ifjúsági kategóriában ezt hogy adja ki, hogy a legeredményesebb ifi horgász is serleget kap még ha egyedül is van a kategóriában?
Nem az lenne a cél, hogy népszerűsítsük a nők és ifjúsági horgászok körében a versenyszellemet, illetve a pecát?
Természetesen Mi alkalmazkodunk, hiszen mi szeretnénk részt venni az önök által szervezett versenyen. Ez csak a saját véleményem amit gondoltam megosztom Önökkel.
A szuperkupa dijazási rendszerét bemásolom:

Kupával és oklevéllel kerül díjazásra:
 a method feeder kategória I-III. helyezettje,
 a feeder kategória I-III. helyezettje,
 az úszós kategória I-III. helyezettje,
 a gyermek kategória I-III. helyezettje,
 az ifjúsági kategória I. helyezettje, továbbá
 valamennyi, I-III. helyezéssel nem díjazott szektorelső is a III. helyezettnek járóval megegyező kupát és
oklevelet kap.
Horgászos trófeával és oklevéllel kerül díjazásra:
 a legjobb külföldi horgász.
Halas trófeával és oklevéllel kerül díjazásra:
 a legnagyobb halat fogó versenyző.
Oklevéllel kerül elismerésre:
 (4 fő alatti nevezési létszámnál) a női kategória I. helyezettje
Szép Estét!
Szerintem teljesen egyszerű a megoldás. A díjrendszernél az volt a feltételezés (és eddig a gyakorlat is) hogy megvan a legalább 4 ifjúsági horgász. Nos, a jövőben a díjazási logika és az etika szabályai szerint is a két kategória díjazása "együtt mozog", tehát ha 4-nél kevesebb ifjúsági vagy hölgy versenyző nevez egy adott versenyre, marad az oklevél. Az a jogot viszont fenntartja a szervező BSHE, hogy kiemelkedő eredmény esetén akár kevesebb kategória szerinti nevezőnél is kupával is elismerhesse a teljesítményt. De a legjobb az lenne, ha egyre több hölgy és ifjúsági horgász nevezne, mivel szerintem hasonló vízen és ilyen árszínvonalon nem igazán lehet hasonló sport- és díjazási értékű versenyt találni.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2018-08-30 14:13:31

11. Vá: Aktuális nevezési lista

petrovicsricsi Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2018-08-22 09:09:00

Kedves Maconka,

Számomra egy érdekes dologra hívnám fel a figyelmet.
A női versenyzőknél minimum 4 fő után jár egy serleg. Jelen esetben most csak 3 fő van tehát egy oklevéllel lesz dijazva a legjobb női horgász.
Értem én, hogy nem osztogatjuk a serleget megfelelő eredmény nélkül, ez így is van rendjén. Viszont azt nem értem, hogy az 1 fős ifjúsági kategóriában ezt hogy adja ki, hogy a legeredményesebb ifi horgász is serleget kap még ha egyedül is van a kategóriában?
Nem az lenne a cél, hogy népszerűsítsük a nők és ifjúsági horgászok körében a versenyszellemet, illetve a pecát?
Természetesen Mi alkalmazkodunk, hiszen mi szeretnénk részt venni az önök által szervezett versenyen. Ez csak a saját véleményem amit gondoltam megosztom Önökkel.
A szuperkupa dijazási rendszerét bemásolom:

Kupával és oklevéllel kerül díjazásra:
 a method feeder kategória I-III. helyezettje,
 a feeder kategória I-III. helyezettje,
 az úszós kategória I-III. helyezettje,
 a gyermek kategória I-III. helyezettje,
 az ifjúsági kategória I. helyezettje, továbbá
 valamennyi, I-III. helyezéssel nem díjazott szektorelső is a III. helyezettnek járóval megegyező kupát és
oklevelet kap.
Horgászos trófeával és oklevéllel kerül díjazásra:
 a legjobb külföldi horgász.
Halas trófeával és oklevéllel kerül díjazásra:
 a legnagyobb halat fogó versenyző.
Oklevéllel kerül elismerésre:
 (4 fő alatti nevezési létszámnál) a női kategória I. helyezettje

VálaszElőzmény

2018-08-29 23:30:18

10. Az ígéret szép szó, ....

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

... ha megtartjuk úgy jó.

Mivel megígértem, hogy ma jelzem mi várható a szektorbeosztásban, megteszem.

Ha a létszám jelentősen nem változik az utolsó napon, akkor a közösen elfogadott rotációs elvnek megfelelően:
- úszósok: hosszgát
- feeder: I. sziget
- method feeder: hosszgát, Nyári kikötő
- gyermekek: I. sziget bal

Plusz infó, hogy holnap a tervek szerint a fő tározótérben (is) pontytelepítésre kerül sor!

Üdvözlettel: Dérer I.

Válasz

2018-08-29 23:22:42

9. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 4. forduló
2018.09.01., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.08.29. 23:25)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
2. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
3. Silkó László Hatvan method felnőtt (3) +1 PE
4. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
5. Széki Tibor Egyek method felnőtt (3)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
7. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (new)
8. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1) +1 PE (MV)
9. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (3)
10. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
11. Vircsik Attila Budapest feeder felnőtt (1)
12. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (1)
14. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3)
15. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
16. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (3) +1 PE
17. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (3) +1 PE
18. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
19. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
20. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
21. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (1)
22. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (2)
23. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (new)
24. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (3)
25. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (3)
26. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
27. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (3)
28. Jaczenkó Márk Márianosztra úszós felnőtt (new)
29. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (3)
30. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3) +1 PE
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
32. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (3)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (3)
34. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
35. Kovács Marcell Nagyoroszi úszós felnőtt (new)
36. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
37. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
38. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
39. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
40. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (3) +1 PE
41. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (3)
42. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
43. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
44. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (2) +1 PE
45. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (3)
46. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
47. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (3)
48. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (3)
49. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (3)
50. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
51. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (3) +1 PE
53. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (2)
54. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (3)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3) +2 PE
56. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (3)
57. Illés László Hatvan úszós felnőtt (3)
58. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (1)
59. Csampa György Mátraszele method felnőtt (3)
60. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
61. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (3) +1 PE
62. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (3) +1 PE
63. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (2)
64. Maldrik Péter Tura method felnőtt (2)
65. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
66. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3) Free
67. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
68. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (3) +1 PE
69. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (3)
70. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (3) +1 PE
71. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (2)
72. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (-)
73. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3) +1 PE
74. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
75. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
76. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
77. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (3)
78. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)
79. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (-)
80. Kovács Márk Pécs feeder felnőtt (new)
81. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt (1)
82. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (3) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
38 method (4 szektor)
15 feeder (2 szektor)
21 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 16 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. augusztus 30. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2018-08-29 23:20:47

8. Vá: Pótebéd

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Rendezve! BSHE

VálaszElőzmény

2018-08-29 20:43:45

7. Pótebéd

spj Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-06-09 15:56:25

Szeretnék egy pótebédet kérni!Üdv:Papp József

Válasz

2018-08-29 14:08:10

6. Szektor kiosztás

xlsxls Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2007-11-14 23:26:04

Üdvözletem!
Lehet már tudni, hol lesz a gyermek szektor?

Válasz

2018-08-28 23:20:47

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 4. forduló
2018.09.01., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.08.28. 23:10)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
2. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
3. Silkó László Hatvan method felnőtt (3) +1 PE
4. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
5. Széki Tibor Egyek method felnőtt (3)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
7. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (new)
8. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1) +1 PE (MV)
9. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (3)
10. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
11. Vircsik Attila Budapest feeder felnőtt (1)
12. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (1)
14. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3)
15. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
16. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (3) +1 PE
17. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (3) +1 PE
18. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
19. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
20. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
21. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (1)
22. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (2)
23. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (new)
24. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (3)
25. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (3)
26. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
27. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (3)
28. Jaczenkó Márk Márianosztra úszós felnőtt (new)
29. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (3)
30. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3) +1 PE
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
32. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (3)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (3)
34. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
35. Kovács Marcell Nagyoroszi úszós felnőtt (new)
36. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
37. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
38. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
39. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
40. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (3) +1 PE
41. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (3)
42. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
43. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
44. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (2) +1 PE
45. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (3)
46. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
47. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (3)
48. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (3)
49. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (3)
50. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
51. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (3) +1 PE
53. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (2)
54. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (3)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3) +2 PE
56. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (3)
57. Illés László Hatvan úszós felnőtt (3)
58. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (1)
59. Csampa György Mátraszele method felnőtt (3)
60. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
61. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (3) +1 PE
62. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (3) +1 PE
63. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (2)
64. Maldrik Péter Tura method felnőtt (2)
65. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
66. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3) Free
67. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
68. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (3)
69. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (3)
70. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (3) +1 PE
71. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (2)
72. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (-)
73. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3) +1 PE
74. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
75. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
76. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
77. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (3)
78. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
37 method (4 szektor)
14 feeder (2 szektor)
20 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. augusztus 30. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-08-29 07:53:20 VálaszElőzmény

2018-08-26 09:27:54

4. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 4. forduló
2018.09.01., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.08.26. 09:30)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
2. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
3. Silkó László Hatvan method felnőtt (3) +1 PE
4. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
5. Széki Tibor Egyek method felnőtt (3)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
7. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (new)
8. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1) +1 PE (MV)
9. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (3)
10. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
11. Vircsik Attila Budapest feeder felnőtt (1)
12. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (1)
14. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3)
15. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
16. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (3) +1 PE
17. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (3) +1 PE
18. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
19. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
20. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
21. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (1)
22. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (2)
23. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (new)
24. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (3)
25. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (3)
26. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
27. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (3)
28. Jaczenkó Márk Márianosztra úszós felnőtt (new)
29. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (3)
30. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3) +1 PE
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
32. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (3)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (3)
34. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
35. Kovács Marcell Nagyoroszi úszós felnőtt (new)
36. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
37. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
38. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
39. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
40. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (3) +1 PE
41. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (3)
42. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
43. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
44. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (2) +1 PE
45. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (3)
46. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
47. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (3)
48. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (3)
49. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (3)
50. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
51. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (3) +1 PE
53. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (2)
54. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (3)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3) +2 PE
56. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (3)
57. Illés László Hatvan úszós felnőtt (3)
58. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (1)
59. Csampa György Mátraszele method felnőtt (3)
60. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
61. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (3) +1 PE
62. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (3) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
31 method (3 szektor)
12 feeder (1 szektor)
14 úszós (2 szektor)
05 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. augusztus 30. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2018-08-25 21:53:21

3. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 4. forduló
2018.09.01., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.08.25. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
2. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
3. Silkó László Hatvan method felnőtt (3) +1 PE
4. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
5. Széki Tibor Egyek method felnőtt (3)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
7. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (new)
8. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1) +1 PE (MV)
9. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (3)
10. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
11. Vircsik Attila Budapest feeder felnőtt (1)
12. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (1)
14. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3)
15. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
16. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (3) +1 PE
17. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (3) +1 PE
18. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
19. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
20. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
21. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (1)
22. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (2)
23. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (new)
24. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (3)
25. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (3)
26. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
27. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (3)
28. Jaczenkó Márk Márianosztra úszós felnőtt (new)
29. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (3)
30. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3) +1 PE
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
32. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (3)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (3)
34. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
35. Kovács Marcell Nagyoroszi úszós felnőtt (new)
36. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
37. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
38. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
39. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
40. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (3) +1 PE
41. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (3)
42. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
43. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
44. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (2) +1 PE
45. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (3)
46. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
47. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (3)
48. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (3)
49. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (3)
50. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
51. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (3) +1 PE
53. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (2)
54. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (3)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3) +2 PE
56. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (3)
57. Illés László Hatvan úszós felnőtt (3)
58. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (1)
59. Csampa György Mátraszele method felnőtt (3)
60. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
31 method (3 szektor)
12 feeder (1 szektor)
14 úszós (2 szektor)
03 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 10 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. augusztus 30. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-08-25 21:55:36 VálaszElőzmény

2018-08-24 10:08:39

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 4. forduló
2018.09.01., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.08.24. 10:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
2. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
3. Silkó László Hatvan method felnőtt (3)
4. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
5. Széki Tibor Egyek method felnőtt (3)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
7. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (new)
8. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1) +1 PE (MV)
9. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (3)
10. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
11. Vircsik Attila Budapest feeder felnőtt (1)
12. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (1)
14. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3)
15. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
16. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (3) +1 PE
17. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (3) +1 PE
18. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
19. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
20. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (2)
21. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (1)
22. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (2)
23. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (new)
24. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (3)
25. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (3)
26. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
27. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (3)
28. Jaczenkó Márk Márianosztra úszós felnőtt (new)
29. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (3)
30. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3) +1 PE
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
32. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (3)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (3)
34. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (3)
35. Kovács Marcell Nagyoroszi úszós felnőtt (new)
36. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
37. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
38. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
39. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
40. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (3) +1 PE
41. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (3)
42. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
43. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
44. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (2)
45. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (3)
46. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
47. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (3)
48. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (3)
49. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (3)
50. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
51. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (3) +1 PE
53. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (2)
54. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (3)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3) +2 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
28 method (3 szektor)
12 feeder (1 szektor)
12 úszós (1 szektor)
03 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 08 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

BSHE

Módosította: maconka / 2018-08-24 11:57:14 VálaszElőzmény

2018-08-23 20:14:06

1. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Hamarosan!

Válasz

Hozzászólások 16-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat