,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 16-1
 / oldal
 
 
2018-10-05 15:56:44

16. Vá[4]: Szektor

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Köszönöm! A menetrend a szokásos? Regisztráció 6 óra 05-ig?
Igen, a kiírásnak megfelelően. Olvastam, hogy ez elég lazán van értelmezve néhány versenyző részéről, Olivérrel még megbeszéljük, hogy rövidüljön a későkre a várakozás - a szabály alapján lehet húzni helyettük.

Dérer István

VálaszElőzmény

2018-10-05 15:18:59

15. Vá[3]: Szektor

xlsxls Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2007-11-14 23:26:04


Köszönöm! A menetrend a szokásos? Regisztráció 6 óra 05-ig?

VálaszElőzmény

2018-10-05 15:17:45
14.
xlsxls Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2007-11-14 23:26:04

Törölve! xlsxls / 2018-10-05 15:18:18

2018-10-05 12:50:01

13. Vá[2]: Szektor

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdvözletem!
Lehet már tudni, hol lesznek a gyermekek?
Szép Estét!
Nemrég értem haza, holnap délelőtt felteszem a versenytérképet.
DI
Íme, az Eseménynaptárba feltöltött versenytérkép:

http://www.maconka.hu/download.php?fileid=2827

DI

VálaszElőzmény

2018-10-04 21:40:39

12. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 5., záró forduló
2018.10.06., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.10.04. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (-)
2. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (new)
3. Rigó Andor Kecskemét method felnőtt (1) +1 PE
4. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (3)
6. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (4)
7. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
8. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (3)
9. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
10. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
11. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
12. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (4)
14. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (2)
15. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
16. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
17. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
18. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
19. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1) +1 PE MV
20. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
21. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (4)
22. Szabó Zsolt Sarkad feeder felnőtt (2) +1 PE MV
23. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
24. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (4)
25. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
26. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
27. Csampa György Mátraszele method felnőtt (4)
28. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (4)
29. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (4)
30. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (new) +1 PE
31. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (4) +1 PE
32. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
33. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
34. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
35. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
36. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4) Free
37. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (4)
38. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
39. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +2 PE
40. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (3)
41. Fodor Anikó Erdőkertes method felnőtt (new)
42. Bossányi Balázs Erdőkertes method felnőtt (new)
43. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (2)
44. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4) +1 PE
45. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (3)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
48. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (2)
49. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (4) +1 PE
50. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (4)
51. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (4) +1 PE
52. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (4)
53. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
54. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (4) +1 PE
55. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
56. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (4) +1 PE
57. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
58. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
59. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (2) +1 PE
60. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (4)
61. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (4) +1 PE
62. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
63. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
64. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (3)
65. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (4) MV Free
66. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (4)
67. Répás Roland Bárna method felnőtt (3)
68. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (4)
69. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
70. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (4) +1 PE
71. László Mihály Gábor Örkény method felnőtt (new)
72. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (4)
73. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (4)
74. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (2)
75. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
76. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt (4)
77. Bagi Zoltán Jászberény method felnőtt (4)
78. Szekeres Tibor Nagykáta method felnőtt (2)
79. Tóth István Jászkisér method felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
39 method (4 szektor)
16 feeder (2 szektor)
15 úszós (2 szektor)
09 gyermek
(benne 2 ifi, 3 hölgy, 2 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 18 db

Ezúton is köszönjük az újabb - őszi - rekordnevezést!

BSHE

Módosította: maconka / 2018-10-05 09:37:31 VálaszElőzmény

2018-10-04 21:38:11

11. Vá: Szektor

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdvözletem!
Lehet már tudni, hol lesznek a gyermekek?
Szép Estét!
Nemrég értem haza, holnap délelőtt felteszem a versenytérképet.
DI

VálaszElőzmény

2018-10-04 11:39:39

10. Szektor

xlsxls Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2007-11-14 23:26:04

Üdvözletem!
Lehet már tudni, hol lesznek a gyermekek?

Válasz

2018-10-03 07:53:55

9. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 5., záró forduló
2018.10.06., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.10.03. 07:40)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (-)
2. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (new)
3. Rigó Andor Kecskemét method felnőtt (1) +1 PE
4. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (3)
6. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (4)
7. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
8. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (3)
9. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
10. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
11. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
12. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (4)
14. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (2)
15. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
16. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
17. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
18. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
19. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1) +1 PE MV
20. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
21. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4) +1 PE
22. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (4)
23. Szabó Zsolt Sarkad feeder felnőtt (2) +1 PE MV
24. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
25. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (4)
26. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
27. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
28. Csampa György Mátraszele method felnőtt (4)
29. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (4)
30. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (4)
31. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (new) +1 PE
32. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (4) +1 PE
33. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
34. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
36. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
37. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)
38. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (4)
39. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +2 PE
41. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (3)
42. Fodor Anikó Erdőkertes method felnőtt (new)
43. Bossányi Balázs Erdőkertes method felnőtt (new)
44. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (2)
45. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4) +1 PE
46. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (3)
47. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
48. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
49. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (2)
50. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (4) +1 PE
51. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (4)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (4) +1 PE
53. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (4)
54. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
55. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (4) +1 PE
56. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
57. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (4) +1 PE
58. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)
59. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
60. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
61. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (2) +1 PE
62. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (4)
63. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (4) +1 PE
64. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
65. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
66. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (3)
67. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (4) MV
68. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (4)
69. Répás Roland Bárna method felnőtt (3)
70. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (4)
71. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
72. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (4) +1 PE
73. László Mihály Gábor Örkény method felnőtt (new)
74. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
34 method (3 szektor)
16 feeder (2 szektor)
15 úszós (2 szektor)
09 gyermek
(benne 2 ifi, 3 hölgy, 2 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 19 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. október 04. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2018-10-02 20:51:08

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 5., záró forduló
2018.10.06., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.10.02. 20:50)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (-)
2. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (new)
3. Rigó Andor Kecskemét method felnőtt (1) +1 PE
4. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (3)
6. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (4)
7. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
8. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (3)
9. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
10. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
11. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
12. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (4)
14. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (2)
15. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
16. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
17. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
18. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
19. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1) +1 PE MV
20. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
21. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4) +1 PE
22. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (4)
23. Szabó Zsolt Sarkad feeder felnőtt (2) +1 PE MV
24. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
25. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (4)
26. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
27. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
28. Csampa György Mátraszele method felnőtt (4)
29. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (4)
30. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (4)
31. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (new) +1 PE
32. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (4) +1 PE
33. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
34. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
36. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
37. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)
38. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (4)
39. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +2 PE
41. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (3)
42. Fodor Anikó Erdőkertes method felnőtt (new)
43. Bossányi Balázs Erdőkertes method felnőtt (new)
44. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (2)
45. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4) +1 PE
46. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (3)
47. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
48. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
49. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (2)
50. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (4) +1 PE
51. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (4)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (4) +1 PE
53. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (4)
54. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
55. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (4) +1 PE
56. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
57. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (4) +1 PE
58. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)
59. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
60. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
61. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (2) +1 PE
62. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (4)
63. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (4) +1 PE
64. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
65. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
66. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (3)
67. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (4) MV
68. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (4)
69. Répás Roland Bárna method felnőtt (3)
70. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (4)
71. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
72. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (4) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
32 method (3 szektor)
16 feeder (2 szektor)
15 úszós (2 szektor)
09 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 2 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 19 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. október 04. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2018-10-01 21:19:57

7. Vá: Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 5., záró forduló
2018.10.06., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.10.02. 15:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (-)
2. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (new)
3. Rigó Andor Kecskemét method felnőtt (1) +1 PE
4. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (3)
6. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (4)
7. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
8. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (3)
9. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
10. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
11. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
12. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (4)
14. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (2)
15. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
16. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
17. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
18. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
19. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1) +1 PE MV
20. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
21. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4) +1 PE
22. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (4)
23. Szabó Zsolt Sarkad feeder felnőtt (2) +1 PE MV
24. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
25. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (4)
26. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
27. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
28. Csampa György Mátraszele method felnőtt (4)
29. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (4)
30. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (4)
31. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (new) +1 PE
32. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (4) +1 PE
33. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
34. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
36. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
37. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)
38. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (4)
39. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +2 PE
41. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (3)
42. Fodor Anikó Erdőkertes method felnőtt (new)
43. Bossányi Balázs Erdőkertes method felnőtt (new)
44. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (2)
45. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4) +1 PE
46. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (3)
47. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
48. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
49. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (2)
50. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (4) +1 PE
51. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (4)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (4) +1 PE
53. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (4)
54. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
55. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (4) +1 PE
56. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
57. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (4) +1 PE
58. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)
59. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
60. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
61. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (2) +1 PE
62. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (4)
63. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (4) +1 PE
64. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
65. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
66. Novák János Balassagyarmat method felnőtt (3)
67. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (4) MV
68. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (4)
69. Répás Roland Bárna method felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
31 method (3 szektor)
15 feeder (2 szektor)
15 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 18 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. október 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-10-02 15:01:19 VálaszElőzmény

2018-09-30 11:44:09

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 5., záró forduló
2018.10.06., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.09.30. 13:30)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (-)
2. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (new)
3. Rigó Andor Kecskemét method felnőtt (1) +1 PE
4. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (3)
6. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (4)
7. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
8. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (3)
9. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
10. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
11. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
12. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (3)
13. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (4)
14. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (2)
15. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
16. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
17. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
18. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
19. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1) +1 PE MV
20. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
21. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4) +1 PE
22. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (4)
23. Szabó Zsolt Sarkad feeder felnőtt (2) +1 PE MV
24. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
25. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (4)
26. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
27. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
28. Csampa György Mátraszele method felnőtt (4)
29. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (4)
30. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (4)
31. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (new) +1 PE
32. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (4) +1 PE
33. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
34. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
36. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
37. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)
38. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (4)
39. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +2 PE
41. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (3)
42. Fodor Anikó Erdőkertes method felnőtt (new)
43. Bossányi Balázs Erdőkertes method felnőtt (new)
44. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (2)
45. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4) +1 PE
46. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (3)
47. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
48. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
49. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (2)
50. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (4) +1 PE
51. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (4)
52. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (4) +1 PE
53. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (4)
54. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
55. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (4) +1 PE
56. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
57. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (4) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
26 method (3 szektor)
12 feeder (2 szektor)
13 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. október 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-10-01 09:07:09 VálaszElőzmény

2018-09-29 17:47:31
5.
fiat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2003-03-10 18:37:03

Törölve! fiat / 2018-10-01 11:10:50

2018-09-29 16:52:33

4. Vá: Verseny

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdvözlet! Szeretném kérni ha van rá lehetőség a 19.számú Szabó Adrián kategóriát át írni Method-ra nem tartom kizártnak hogy véletlen nevezéskor rossz helyet jelöltembe ezért elnézést! Köszönöm!
Kedves Adrián!
A módosítás a következő frissítéskor átvezetésre kerül.
Dérer I.

VálaszElőzmény

2018-09-29 14:04:55

3. Verseny

ballpython Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2010-02-17 22:33:12

Üdvözlet! Szeretném kérni ha van rá lehetőség a 19.számú Szabó Adrián kategóriát át írni Method-ra nem tartom kizártnak hogy véletlen nevezéskor rossz helyet jelöltembe ezért elnézést! Köszönöm!

Válasz

2018-09-29 11:06:41

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VI. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 5., záró forduló
2018.10.06., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.09.29. 11:10)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (-)
2. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (new)
3. Rigó Andor Kecskemét method felnőtt (1) +1 PE
4. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (3)
6. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (4)
7. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
8. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (3)
9. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
10. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
11. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
12. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (1)
13. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (4)
14. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (3)
15. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
16. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
17. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
18. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
19. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (2) +1 PE
20. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (-)
21. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4) +1 PE
22. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (4)
23. Szabó Zsolt Sarkad feeder felnőtt (2) +1 PE
24. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
25. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (4)
26. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
27. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
28. Csampa György Mátraszele method felnőtt (4)
29. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (4)
30. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (4)
31. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (new) +1 PE
32. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (4) +1 PE
33. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
34. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
36. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
37. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (3)
38. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (3)
39. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (3)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +2 PE
41. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (3)
42. Fodor Anikó Erdőkertes method felnőtt (new)
43. Bossányi Balázs Erdőkertes method felnőtt (new)
44. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (2)
45. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4) +1 PE
46. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
23 method (2 szektor)
12 feeder (2 szektor)
08 úszós (1 szektor)
03 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 10 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. október 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-09-30 11:35:02 Válasz

2018-09-27 21:29:55

1. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Holnap!

BSHE

Válasz

Hozzászólások 16-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat